מלאו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

הובלה קטנה

חברת הובלות יעקב היא חברה בעלת ניסיון רב בשנים המתמחה בהובלות גדולות וכן בפעולות של הובלה קטנה כאחד.

לחברת הובלות יעקב יש לקוחות עסקיים ופרטיים, לקוחות המבקשים העתקת משרד וכאלו המבקשים העתקת דירה.
הובלה קטנה וכן הובלות גדולות מתבצעות באופן דומה אך על ידי ציודים ועזרים שונים.

הובלה קטנה
חברת הובלות יעקב מתמחה בכל הסובב את הנושא של הובלה קטנה ומחזיקה מגוון טנדרים. צוות החברה יודע שגם הובלה קטנה מצריכות תכנון מוקדם וביצוע נכון על פי תוכנית מעבר מוסדרת מראש, כמו כן יודע צוות החברה שגם לקוח המזמין שרות הובלה קטנה מבקש לעצמו מעבר מהיר וחלק ועל כן החברה נוהגת בהובלה קטנה וגדולה כאחד.

חברת הובלות יעקב מגיעה לפגישת ייעוץ ראשונית ללא התחייבות וללא תשלום כדי לתת הצעת מחיר וייעוץ לתוכנית העברה מתאימה, בפגישה זו מתבצע תאום ציפיות מדויק ומהימן אל מול הלקוח ומוצעת תוכנית מעבר ראשונית.

שירותי החברה
גם עבור הובלות הקטנות מציעה החברה מגוון שרותים, כך למשל שרותי אריזה, בשרות זה מגיע צוות של חברת הובלות יעקב, מאובזר במארזים מתאימים ומכיר שיטות אריזה מתקדמות שלמירה על ציודים שונים בכל תהליך השינוע. שרות העמסת הציוד מתבצע על ידי צוות עובדי החברה ואל מול הנחיות הלקוח וכן כל הליך פריקת הציוד במשכן החדש. תכנון ההעמסה והציוד מתבצע כבר בשלב בניית תוכנית ההעברה ותכנון נכון עשוי לחסוך תקלות רבות וזמן יקר.
באם הכניסה לדירה החדשה אינה חופפת את מועד פינוי הדירה הישנה תוכלו להשתמש בשרותי האחסון שמציעה חברת הובלות יעקב, גם עבור הובלה קטנה תוכלו לקבל שרותי אחסון ללא הגבלה של זמן.

הובלות יעקב
חברת הובלות יעקב צברה ותק של למעלה מ 26 שנה, החברה מכירה את כל האפשרויות לשינוע נכון של ציודים ומאפשרת גמישות לצורכי הלקוח אל מול שרותיה המוצעים. החברה מקפידה על מתן שרות אכותי לכלל לקוחותיה ומקפידה על אמינות מלאה ושקיפות אל מול לקוחות החברה.