מלאו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

הובלות בחיפה

מוביל מי שמוביל ראשון- יעקוב הובלות בחיפה!

אנו עוסקים בהובלות פעמים רבות בחיינו הן בעת מערב דירה, בעת העברת עסק, העברת ציוד או שיפוץ. בעת הזמנת חברת הובלות יש לשים לב להמלצות החברה והידע אותם מגלים אנשי המקצוע עוד בשלבי החתימה על החוזה.

הובלות ואריזות דירה

הובלות דירה מתחילות הרבה לפני העמסת הציוד והבאתו אל היעד החדש שלו. אצלנו ביעקב הובלות בחיפה, תקבלו שירותי אריזת דירות, אספקת קרטונים, ארגזים, ניירות דבק איכותיים. הכל כדי שכל הציוד שלכם יעבור אתכם דירה בשלמותו. יעקוב הובלות מתמקד בהובלות באזורים רבים, הובלות בחיפה ובסביבתה וייתן לכם את השירות המלא החל מאריזת כלל הציוד בדירה וכלה בהוצאתו בעת ההגעה אל היעד. אנחנו ביעקוב הובלות, מנוסים בהובלות דירות קטנות ועד להובלות דירות גדולות, וילות ובתים בגדלים שונים. ניסיון רב השנים שלנו נותן לנו ניסיון, רגישות והבנה בשמירה על כלל הציוד הקיים בעת הובלות בחיפה ובצפון במיוחד על הפיתולים ועל המורדות התלולים שלה, כך שתוכלו להיות בטוחים שהדירה שלכם על תכולתה נמצאת בידיים טובות.

הובלת עסקים – לפני שמזמינים חברת הובלה

הובלת עסקים, עשויה להיות אף רגישה יותר מהובלת דירות מהסיבה הפשוטה שכל בעל עסק מתחיל יודע, אחריות כלפי לקוחות העסק וסיווג המידע. שמירה על המידע ואבטחת המידע, בשפה המקצועית, הינה ערך עליון בכל העברת עסק, האחריות שלנו מעבר להעברת הציוד בשלמותו והבאתו באופן תקין ובטוח אל היעד כוללת את האחריות על המידע העובר ביחד עם כל הציוד, קרי החומרים הממוחשבים, ניירות וטפסים מסווגים ועוד. אנו מאגדים את כל נושא האחריות על החומר המסווג בחוזה בעת החתימה על חוזה ההובלות, כך שאנו לוקחים אחריות מלאה על הציוד, החומרים והמידע העסקי שלכם ושל לקוחותיכם באחריות מלאה, כך שהאמון שלכם כלפי הלקוחות שלכם לא ייפגם.

הובלות קטנות- אחריות גדולה

בין אם מדובר בהובלות גדולות ובין אם מדובר בהובלות קטנות, אנו בחברת ההובלות יעקב הובלות שמים משקל רב על כלל סוגי ההובלות. אנו מתמחים בהובלות קטנות והובלות גדולות, הובלות בחיפה ובסביבתה ושמים דגש על איכות השירות לכל סוגי ההובלות, הקטנות והגדולות כאחד. הובלות קטנות לעיתים עשויה להראות פחות מורכבת ממה שהיא באמת, אך חשוב לשים דגש על הובלה מקצועית ויעילה. הובלות מקררים למשל יכולים לבוא בחשבון כהובלה קטנה, אולם עם הובלת מקררים אשר אינה מתבצעת ע"י אנשי מקצוע המבינים בתחום כמו בנושא ניתוק וחיבור מחדש של מקררים ומוצרי חשמל גדולים, עשויים להרוס וליצור עבורכם הפסדים כלכליים- השקיעו מעט יותר בהובלה והימנעו מבזבוז כספים וזמן רב על רכישת מוצרים חשמליים יקרים לאחר שהמקוריים יצאו מכלל פעולה בעקבות הובלה בלתי מקצועית.

זקוקים לשירותי הובלה בחיפה? מעוניינים בהובלת דירה? העסק שלכם עובר למשכן חדש? צרו קשר עוד היום או השאירו פרטים ואנשי המקצוע שלנו יצרו אתכם קשר לתיאום פגישה בדירה או בבית העסק.

קבלו הערכת מחיר טלפונית כבר היום!